Denizbank

Denizbank İş İlanları (Personel Alımı) Lise Mezunu 2020

Denizbank İş İlanları 2020

İş ilanları Denizbank’ın kendi sitesi başta olmak üzere internette birçok sitede yayınlanmaktadır. Ayrıca birçok Denizbank iş ilanı da gazetelerde yayımlanarak halka duyurulmaktadır. Denizbank birçok iş ilanını İŞKUR ile ortak açmaktadır. Türkiye’deki işsizlik problemine çözüm üretme amacı ile İŞKUR ile çalışan Denizbank birçok genci istihdam etmektedir. Profesyonel, deneyimli ya da deneyimsiz olmak üzere yılda onlarca kişiyi işe alan Denizbank her sene birçok iş ilanı yayınlamaktadır. Yazımızdaki konuları tamamını inceleyerek denizbank iş ilanları hakkında detaylı ve geniş bilgiye sahip olabilrisiniz.

Denizbank İş İlanları Kimler Yararlanabilir?

Bankaların personel alımları esnasında ilk kontrol ettikleri kriter hangi okuldan ve hangi derece ile mezun olduklarına bakmaktadır. Denizbank iş ilanları için en az lise mezunu olmanız gerekmektedir. Mezun olduğunuz bölümler ise İşletme, İktisat,Maliye,Bankacılık bölümleri olmak zorundadır.

Denizbank Gişe Görevlisi Alımı 2020

2020 yılında denizbank gişe görevlisi alımı için resmi web sitesini ziyaret ederek aranan şartlar ve kriterlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesinden denizbank iş ilanları bölümüne gelerek ilgili bütün form ve kayıt için gerekli evrakları toplayarak şubeye gönderebilirsiniz.

Denizbank ve İŞKUR Ortaklığı

Denizbank ve İŞKUR ortaklığı ile de bazı iş ilanları açılmaktadır. Meslek öğrenme programı sayesinde bankada kariyer elde etmek eskisi kadar zor değil. İŞKUR tarafından kısa bir eğitim verildikten sonra birçok kişi Denizbank’ta bir süreliğine çalışabiliyor. İŞKUR tarafından maaşları yatırılan ve sigortaları ödenen işçilere bir süre sonra Denizbank destek çıkmaya başlıyor. Özellikle Denizbank’ın çağrı merkezi için yıl içinde birkaç kere iş ilanı açılmaktadır.

Denizbank’ta Kariyer Yapmak

Denizbank kariyeri yapmak günümüzde kolay bir süreçtir. Denizbank kurmuş olduğu Deniz Akademi ile birlikte birçok kişiye eğitim vermekte ve bu eğitim süresince kişileri seminerlere göndermektedir. Kişisel gelişime de katkı sunan Deniz Akademi’de eğitim sonunda birçok kişi Denizbank’ta çalışmaya başlamaktadır. Deniz Akademi’den eğitim aldıktan sonra kişi isterse genel müdürlüğe kadar yükselebilmektedir.

Denizbank Deneyimli ve Deneyimsiz Eleman Ayrımı Yapmıyor

Denizbank iş başvurusu sırasında deneyimli personeller kadar deneyimsiz personellere de önem vermektedir. Deniz Akademi ile deneyimsiz kişiler hem deneyim kazanırken hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilirler. Bu sebep ile Denizbank deneyimsiz elemanlara da istihdam seçeneği sunmaktadır. Denizbank’ta kariyer yapmak isteyen kişiler Denizbank iş ilanlarını dikkate alarak başvurularını şubelere yapabilirler. Çoğu iş ilanı şubelere yapılmakta olup Denizbank’ın genel müdürlüğüne de başvuru yapılabilmektedir. Denizbank iş ilanları için en mantıklı başvuru yerleri bulunduğunuz ildeki deniz bank şubeleridir.

Denizbank Çalışma Alanları

Denizbank’ta birçok çalışma alanı bulunmaktadır. Denizbank bünyesinde sadece bankacıları ya da finansçıları bulundurmamaktadır. Deniz Akademi’de çalışan birçok kişi olduğu gibi Deniz TV’de de çalışacak kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Denizbank’ın Türkiye’de 600’den fazla şubesi bulunmaktadır ve bu sebeple birçok personele ihtiyaç duymaktadır. Denizbank bünyesinde teknik ekiplerden, stajyerlere kadar birçok kişi çalışmaktadır. Denizbank bünyesinde çalıştırdığı personellere her zaman önem vermekte olan bir kurumdur ve çalışanlarını uluslararası seminer ve konferanslara göndermektedir. Ayrıca uluslararası alanda yapılan eğitimlere de katılımlarını sağlamaktadır.

Denizbank Çalışma Koşulları

Denizbank çalışma koşulları işe başlanan birimlere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak banka şubesinde ya da genel müdürlükte işe giren birisi haftanın beş günü çalışacaktır. Sadece hafta içleri çalışan Denizbank şubeleri 09.00 ve 17.00 saatleri arasında mesai yapmaktadır.

Denizbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Denizbank insan kaynakları iş başvurusu Denizbank’ın resmi sitesi olan Denizbank.com üzerinden duyurulmaktadır. Denizbank insan kaynaklarına yılda birçok kez personel alımı yapmaktadır. Yurt dışındaki şubeleri ile toplamda 761 şubesi bulunan Denizbank bünyesinde 10 binden fazla personel çalıştırmaktadır.
Denizbank’ın iş ilanlarını yayınladığı site olan www.kariyer.denizbank.com’da güncel iş ilanları bulunmaktadır. Denizbank ayrıca kapsamlı bir staj imkanı da sunmaktadır. Lise başta olmak üzere üniversiteli öğrencilere de staj imkanı sunan Denizbank, yeni mezunları da işe almaktadır. Denizbank insan kaynakları başta olmak üzere diğer pozisyon başvuruları da bu site aracılığı ile yapılmaktadır.

DİĞER BANKA İŞ İLANLARINA GÖZ ATABİLİRSİNİZ :

Vakıfbank İş İlanları
QNB Finansbank İş İlanları

Denizbank Kariyer Fırsatları

Denizbank güncel iş ilanlara arasında şu an 10 adet ilan bulunmaktadır. Bu ilanları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Denizbank’ta çalışacak deneyimli Avukat
  • Gişe satış sorumlusu, yeni mezun
  • Telefonda satış temsilcisi
  • Şube operasyon yöneticisi
  • Bireysel danışman
  • İŞKUR telefonda satış temsilcisi
  • Güvenlik görevlisi
  • Mobil satış temsilcisi
  • Mobil satış temsilcisi uzman yardımcısı
  • Hazine satış uzmanı

Bu ilanların hepsi Denizbank’ın kariyer sitesinde bulunmaktadır. Kariyer.denizbank.com üzerinden giriş yapacağınız sitede ilanları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Eğitim Kredisi (Öğrenciye) başlıklı makalemizde Denizbank öğrenci kredisi ve öğrenci ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı