BANKALAR

HSBC Müşteri Hizmetleri ve İletişim Formu

HSBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 ve 444

HSBC iletişim 0850 211 01 11 numaralı telefon ile sağlanmakta olup bu numara aracılığı ile HSBC müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanabilirsiniz. HSBC müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir ve resmi tatiller içinde bu durum geçerlidir. HSBC telefon bankacılığını kullanmak isteyen müşteriler ise öncelikle telefon bankacılığı için şifre talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şifre talebinde bulunmak için ise HSBC banka şubesini ya da HSBC ATM’lerini kullanabilirler.

1 - HSBC Müşteri Hizmetleri ve İletişim Formu

HSBC Müşteri Hizmetleri Hakkında

HSBC müşteri hizmetlerinin iki numarası bulunmaktadır ve bu numaralar bireysel telefon bankacılığı ve kurumsal telefon bankacılığı olarak iki kategoriye ayrılmaktadır. Eğer iş yeriniz olan firma ya da şirket için HSBC müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyor iseniz aramanız gereken numara farklı olacaktır. Bireysel bankacılığı kullanıyor iseniz de size farklı bir HSBC müşteri hizmetleri telefon numarası hizmet verecektir. HSBC müşteri hizmetleri telefon numaralarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • HSBC bireysel telefon bankacılığına 0850 211 01 11 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
  • HSBC kurumsal telefon bankacılığına ise 0850 211 0 424 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

HSBC Müşteri Memnuniyet Hattı

HSBC müşteri hizmetlerine ek olarak müşteri memnuniyet hattı da bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine ek olarak dilek ve şikayetler için çoğu banka ayrı bir numara almaktadır. Bu durumlar için belirlenen numaralar farklılık göstermektedir. HSBC müşteri memnuniyet hattında ise dilek ve şikayetlerinizi direkt olarak bu konu ile ilgilenen personellere bildirebilirsiniz. HSBC Bank müşteri memnuniyet hattı için 0850 211 0 114 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Müşteri memnuniyet hattına şikayet ve dileklerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Yurt Dışı Numarası

HSBC Bank müşteri hizmetleri numaraları farklılık göstermektedir. Bireysel ve kurumsal olarak 2 ayrı kategoriye ayrılan müşteri hizmetleri numarası yurt dışı içinde farklılık göstermektedir. Bireysel telefon bankacılığı ile yurt dışı telefon numarası aynıdır. Yurt dışından HSBC müşteri hizmetlerine bağlanmak için kurumsal ya da bireysel fark etmeksizin arayacağınız numara +90 0850 211 0 111 olarak belirlenmiştir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışına çıktığınız zaman HSBC ile bu numara aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca internet ve mobil bankacılığınızı yurt dışı işlemlere açtırdığınız zaman internet ve mobil bankacılığınızı yurt dışında hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Bağlanma 300x166 - HSBC Müşteri Hizmetleri ve İletişim Formu

HSBC Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2019

HSBC müşteri hizmetlerine bağlanmak için aramanız gereken numara bireysel arıyor iseniz 0850 211 0 111 olarak belirlenmiştir. HSBC müşteri hizmetleri aracılığı ile birçok işlemi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. HSBC müşteri hizmetlerine bağlanmak için ise aramanız gereken tek bir numara bulunmaktadır. Bu numara hem HSBC internet sitesinde hem de kullandığınız HSBC kredi ya da banka kartınızın arka yüzünde yer almaktadır.

HSBC Telefon Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

HSBC telefon bankacılığını kullanmak ve internet bankacılığında yapılabilen işlemleri müşteri hizmetleri aracılığı ile yapmak istiyorsanız öncelikle şifre almanız gerekmektedir. HSBC Bank’ın telefon bankacılığı için şifrenizi HSBC Bank’ın herhangi bir şubesinden ya da ATM’lerinden alabilirsiniz. HSBC’den şifre talebinde bulunduktan ve şifrenizi aldıktan sonra telefon bankacılığı aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. HSBC telefon bankacılığında yapılan tüm işlemler HSBC internet bankacılığında da yapılabilmektedir. HSBC telefon bankacılığı şifresini almak için şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • Hesabınızın bulunduğu şube ile ya da herhangi bir HSBC şubesi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Şubede müşteri temsilcileri ile görüşerek HSBC telefon bankacılığı şifresini alabilirsiniz.
  • HSBC telefon bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra isterseniz değiştirebilirsiniz.

2 - HSBC Müşteri Hizmetleri ve İletişim Formu

HSBC Premier Müşteri Hizmetleri

HSBC Bankası, özel bireysel ve kurumsal müşterileri için HSBC premier müşteri hizmetleri isminde özel bir hizmet vermektedir. Sadece özel müşterileri için oluşturulan bu hizmetten yararlanmak için 0850 211 01 12 nolu numarayı arayabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018 – 2019

HSBC müşteri hizmetleri yetkilisine direkt bir şekilde bağlanmak için öncelikle 444 0 111 no’lu numarayı arayın. Ardından ise sırasıyla 1 – 8 – 4 tuşlarına basın. Böylece hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde HSBC müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmış olacaksınız.

HSBC Müşteri Hizmetleri Mail

HSBC müşteri hizmetleri yetkilisine şu an için maalesef mail gönderme hizmeti bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıdaki linkte yer alan iletişim formunu doldurarak kontak kurabilirsiniz.

https://forms.hsbc.com.tr/bize-ulasin

HSBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HSBC müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak için 2 adet telefon numarası bulunmaktadır. Bunlar; 0850 211 01 11 ile 444 0 111 nolu numaralardır.

HSBC Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu 2019

HSBC müşteri hizmetleri yetkilisi olarak iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdaki linkten faydalanabilirler.

https://www.hsbc.com.tr/hsbc-hakkinda/insan-kaynaklari/hsbcde-kariyer/ise-alim-sureci

3 - HSBC Müşteri Hizmetleri ve İletişim Formu

HSBC Şubeleri

HSBC şubeleri, adresleri ve iletişim numaraları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.hsbc.com.tr/sube-ve-atm/sube-ve-atm-listesi

HSBC Premier Nedir?

HSBC, premier adı altında müşterilerine özellikle yurt dışında çeşitli imtiyazlar tanıyor. Bunlardan bazıları;

  • HSBC Debit Card ile komisyonsuz para çekme,
  • Premier Miles kredi kartı ile yurt içinde bulunan Duty Free’lerden 100 dolar ve üzeri alışverişlerde 3 taksit seçeneği,
  • Yine Premier Miles kredi kartı ile yurt dışında yaptığınız 100 dolar ve üzeri alışverişlerde 3 taksit seçeneği,
  • Premier Miles kart sahipleri, yurt içerisinde yaptıkları alışverişlerden yüzde 0,5 daha fazla premier miles puan kazandırıyor.

HSBC Genel Müdürlüğü Nerede?

HSBC Genel Müdürlüğü adresi; Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:122/A Posta Kodu: 34394

Telefon numarası 0212 376 40 00

HSBC Bank Sahibi Kim?

HSBC Bankası, birçok ülkede şubesi bulunan uluslararası bir şirkettir. HSBC Bank sahibi ise Thomas Sutherland ismindeki İskoç asıllı bir vatandaştır.

HSBC Müşteri Hizmetleri Kısayol

HSBC müşteri hizmetlerine direkt ve hızlı bir şekilde bağlanmak için 0850 211 0 111’i aradıktan sonra sırası ile 1-8-4 tuşlarına basın.

HSBC Müşteri Hizmetleri 444

HSBC Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 111 ve 0850 211 0 111’dir.

HSBC Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor

HSBC Bank ile ilgili aslında en çok duyulan şikayetlerin başında gelmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak zaten çok zor iken bir de üstüne hatta dakikalarca bekletilmek hiç hoş bir durum olmamalı. Bu durumda HSBC Genel Müdürlüğü başta olmak üzere çeşitli kanallardan şikayetinizi yapabilirsiniz.

 

HSBC Bankası ile ilgili diğer yazılarımız için hemen tıklayın.

https://www.bankacilar.net/hsbc/

Bir önceki yazımız olan Banka Şube Kodları 2020 (GÜNCEL LİSTE) başlıklı makalemizde banka şube kodu nerede yazar ve Banka şube kodu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı