Kuveyt Türk

Kuveyt Türk İş İlanları Güncel Liste

Kuveyt Türk iş fırsatları Kuveyt Türk’ün resmi sitesinde paylaşılmakta olup Kuveyt Türk Kariyer başlığı altında toplanmaktadır. Kuveyt Türk iş ilanları sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde değil aynı zamanda yurt dışında da iş ilanlarına açılmaktadır. Uluslararası platformda birçok şubesi ve temsilciliği bulunan Kuveyt Türk Bankası’nın dönem içinde birçok kez personel alımı gerçekleşmektedir. Kuveyt Türk bünyesinde sadece personel çalıştırmamaktadır aynı zamanda kariyer temsilciliği, yurt dışı kariyer fırsatları ve kişisel gelişim destekleri de sunmaktadır.

Kuveyt Türk Kişisel Gelişim Desteği

Kuveyt Türk’ün sunduğu kişisel gelişim desteği, bünyesinde çalışan personellere yönelik olan bir gelişim desteğidir. Kuveyt Türk personellerine ve personellerinin gelişimine oldukça önem veren bir şirkettir ve bu sebep ile birçok eğitim düzenlemektedir. Bu eğitim ve programlar sadece bulunduğu yerde değil uluslararası platformlarda da düzenlenmektedir. Uluslararası ekonomi sempozyumları da dahil olmak üzere çalışanlarını birçok seminere ve eğitime göndererek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca sertifika çalışmaları da mevcut olan Kuveyt Türk’ün bünyesinde yabancı dil çalışmaları ve uzmanlık sınav hazırlıkları da yer almaktadır.

Kuveyt Türk Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk’ün güncel iş ilanları bankanın kendi sitelerinden biri olan katilbize.com üzerinden duyurulmaktadır. Kuveyt Türk’ün iş ilanı sitesinde şehir ve ülkeye göre iş araması yapılabilmektedir. Ayrıca anahtar kelime girişi yapılarak da sistemde iş ilanı aranabilmektedir. Kuveyt iş başvurusu yine bu site üzerinden yapılabilmekte olup başvuru işlemleri bir hayli kolaydır. Ön başvurusu kabul edilen adaylar, pozisyonlarına göre değişmekte olup sınava tabii de tutulabilmektedir. Ön başvurudan sonrası sınavsız bir pozisyon ise mülakata çağırılacaklardır.

Kuveyt Türk İstanbul’daki Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk iş ilanları www.katilbize.com üzerinden yayınlamakta olup birçok şehir ve iş pozisyonuna göre arama yapılabilmektedir. Kuveyt Türk İstanbul’daki güncel iş ilanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bilgi teknolojileri alanı için Tekno Kampüs’e eleman alınacaktır. Başvuru adayında aranan nitelikler ise şu şekildedir; bilgisayar, endüstri, matematik, işletme ya da elektrik elektronik mühendisliğinden mezun olunması istenmektedir.
  • Çağrı merkezi yetkilisi ilanı da İstanbul için açılmış olup hala başvuru kabul edilmektedir. Kuveyt Türk çağrı merkezinde çalışacak lisans mezunu adaylar aranmaktadır.
  • Gişe yetkilisi aranmaktadır bu ilan İstanbul Anadolu Yakası için geçerli olan bir ilan olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları işe alınacaktır. Ancak endüstri ve işletme mühendisliği mezunlarının başvuruları da kabul edilmektedir.
  • Bankada Kampüs programı için İstanbul şubesine iktisat, işletme ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun alımı yapılacaktır. Öğrenci olan kişiler de başvuru yapabilmektedir ancak 3 ya da son sınıf olmaları gerekmektedir.
  • Kredi riski izleme müdürlüğü için de ilan bulunmaktadır. İlan aktif olup bünyelerinde çalışacak risk izleme uzman yardımcısı aranmaktadır. İstanbul’un Anadolu Yakası için geçerli olan bir ilandır.

Kuveyt Türk Diğer Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk staj başvurusu 2019 yılında da kabul edilmekte olup personel alımı yapıldığı gibi stajyer alımı da yapılmaktadır. İlgili bölümlerin 3 ve son sınıf öğrencileri için Kuveyt Türk’te staj programları mevcuttur. Akademik ortalamanın yüksek olmasını istemektedir. Kuveyt Türk güncel iş ilanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yetiştirilecek UX tasarımcısı aranmaktadır. Bu ilan hala güncel olup Kocaeli için geçerli olan bir iştir. Aranan özellikler ise ilgili bölümden mezun olma, teknolojik haberleri takip etme ve uyum sağlayabilme, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmedir. Başvuru sırasında mülakat yapılabilmektedir.
  • Kuveyt Türk Antalya için personel alımı yapılacaktır.
  • Bankada Kampüs için Erzincan şubesine alım yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Kredi Başvurusu ve İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı