Kuveyt Türk

Kuveyt Türk İş İlanları Güncel Liste

Kuveyt Türk iş fırsatları Kuveyt Türk’ün resmi sitesinde paylaşılmakta olup Kuveyt Türk Kariyer başlığı altında toplanmaktadır. Kuveyt Türk iş ilanları sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde değil aynı zamanda yurt dışında da iş ilanlarına açılmaktadır. Uluslararası platformda birçok şubesi ve temsilciliği bulunan Kuveyt Türk Bankası’nın dönem içinde birçok kez personel alımı gerçekleşmektedir. Kuveyt Türk bünyesinde sadece personel çalıştırmamaktadır aynı zamanda kariyer temsilciliği, yurt dışı kariyer fırsatları ve kişisel gelişim destekleri de sunmaktadır.

Kuveyt Türk Kişisel Gelişim Desteği

Kuveyt Türk’ün sunduğu kişisel gelişim desteği, bünyesinde çalışan personellere yönelik olan bir gelişim desteğidir. Kuveyt Türk personellerine ve personellerinin gelişimine oldukça önem veren bir şirkettir ve bu sebep ile birçok eğitim düzenlemektedir. Bu eğitim ve programlar sadece bulunduğu yerde değil uluslararası platformlarda da düzenlenmektedir. Uluslararası ekonomi sempozyumları da dahil olmak üzere çalışanlarını birçok seminere ve eğitime göndererek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca sertifika çalışmaları da mevcut olan Kuveyt Türk’ün bünyesinde yabancı dil çalışmaları ve uzmanlık sınav hazırlıkları da yer almaktadır.

Kuveyt Türk Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk’ün güncel iş ilanları bankanın kendi sitelerinden biri olan katilbize.com üzerinden duyurulmaktadır. Kuveyt Türk’ün iş ilanı sitesinde şehir ve ülkeye göre iş araması yapılabilmektedir. Ayrıca anahtar kelime girişi yapılarak da sistemde iş ilanı aranabilmektedir. Kuveyt iş başvurusu yine bu site üzerinden yapılabilmekte olup başvuru işlemleri bir hayli kolaydır. Ön başvurusu kabul edilen adaylar, pozisyonlarına göre değişmekte olup sınava tabii de tutulabilmektedir. Ön başvurudan sonrası sınavsız bir pozisyon ise mülakata çağırılacaklardır.

Kuveyt Türk İstanbul’daki Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk iş ilanları www.katilbize.com üzerinden yayınlamakta olup birçok şehir ve iş pozisyonuna göre arama yapılabilmektedir. Kuveyt Türk İstanbul’daki güncel iş ilanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bilgi teknolojileri alanı için Tekno Kampüs’e eleman alınacaktır. Başvuru adayında aranan nitelikler ise şu şekildedir; bilgisayar, endüstri, matematik, işletme ya da elektrik elektronik mühendisliğinden mezun olunması istenmektedir.
 • Çağrı merkezi yetkilisi ilanı da İstanbul için açılmış olup hala başvuru kabul edilmektedir. Kuveyt Türk çağrı merkezinde çalışacak lisans mezunu adaylar aranmaktadır.
 • Gişe yetkilisi aranmaktadır bu ilan İstanbul Anadolu Yakası için geçerli olan bir ilan olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları işe alınacaktır. Ancak endüstri ve işletme mühendisliği mezunlarının başvuruları da kabul edilmektedir.
 • Bankada Kampüs programı için İstanbul şubesine iktisat, işletme ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun alımı yapılacaktır. Öğrenci olan kişiler de başvuru yapabilmektedir ancak 3 ya da son sınıf olmaları gerekmektedir.
 • Kredi riski izleme müdürlüğü için de ilan bulunmaktadır. İlan aktif olup bünyelerinde çalışacak risk izleme uzman yardımcısı aranmaktadır. İstanbul’un Anadolu Yakası için geçerli olan bir ilandır.

Kuveyt Türk Diğer Güncel İş İlanları

Kuveyt Türk staj başvurusu 2020 yılında da kabul edilmekte olup personel alımı yapıldığı gibi stajyer alımı da yapılmaktadır. İlgili bölümlerin 3 ve son sınıf öğrencileri için Kuveyt Türk’te staj programları mevcuttur. Akademik ortalamanın yüksek olmasını istemektedir. Kuveyt Türk güncel iş ilanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Yetiştirilecek UX tasarımcısı aranmaktadır. Bu ilan hala güncel olup Kocaeli için geçerli olan bir iştir. Aranan özellikler ise ilgili bölümden mezun olma, teknolojik haberleri takip etme ve uyum sağlayabilme, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmedir. Başvuru sırasında mülakat yapılabilmektedir.
 • Kuveyt Türk Antalya için personel alımı yapılacaktır.
 • Bankada Kampüs için Erzincan şubesine alım yapılacaktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Vakıfbank İş İlanları Şimdi Başvur

Kuveyt Türk Açık Pozisyonları

Kuveyt Türk açık pozisyonlar, bankanın tüm şubelerine, müdürlüklerine ve merkezlerine iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlardır. Kuveyt Türk iş ilanları listesini ve güncel tüm açık pozisyonları direkt olarak kendi kariyer sitesi olan www.katilbize.com adresi üzerinden duyurmaktadır. Katıl Bize platformuna gittikten sonra sağ üst köşede bulunan ‘Açık Pozisyonlar’ seçeneğine tıklayarak tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Burada tüm Türkiye’deki iş ilanları toplu olarak sunulmaktadır. Dilerseniz şehir ve anahtar kelime filtrelemesi yaparak size en uygun iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

kuveytturk personel alimi - Kuveyt Türk İş İlanları Güncel Liste

Kuveyt Türk İş Başvurusu Yapmak

Kuveyt Türk iş başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle www.katilbize.com için bir üyelik oluşturmanız ve platforma bir özgeçmiş bırakmanız gerekmektedir. Eğer henüz bir üyeliğiniz yoksa sağ üst köşede bulunan ‘Özgeçmiş Bırak’ sekmesine tıklamanız gerekiyor. Kuveyt Türk’e hazır bir CV ile değil, burada hazırlayacağınız özgeçmiş ile iş başvurusu yaparsınız. Bu sayfada sizlerden Kimlik Bilgileri ve Kariyer Bilgileri gibi bilgiler istenmektedir. Tüm yetkinliklerinizi, bilgilerinizi ve iş bilgilerinizi girerek kendinize bir özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

Kuveyt Türk için özgeçmiş oluşturduktan sonra ‘Kullanıcı Girişi’ bölümünden giriş yapabilirsiniz. Daha sonra size en uygun iş ilanlarına başvuru yaparsınız. Daha sonra başvuru bilgileri, hesap bilgileri ya da özgeçmiş değişikliği gibi işlemler için ‘Hesabım’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer.Net Üzerinde Kuveyt Türk İş İlanları

Kuveyt Türk iş ilanları Kariyer.net sitesi üzerinde de sunulmaktadır. www.kariyer.net sitesi üzerinden güncel tüm Kuveyt Türk iş ilanlarını görebilir, iş detaylarını inceleyebilir, aranan niteliklere göz atabilirsiniz. Kariyer.net bu bankanın anlaşmalı olduğu bir kariyer sitesidir ve burada size uygun ilanı bulduktan sonra site sizi bankanın kariyer sitesine yönlendirir. Bankanın ‘Katıl Bize’ platformunda sergilenen neredeyse tüm iş ilanları Kariyer.Net sitesinde de yayınlanmaktadır.

Kuveyt Türk’te İşe Alım İçin Aranan Nitelikler

Kuveyt Türk işe alım için tüm pozisyonlar için farklı nitelikler aramaktadır. Bu nitelikler pozisyonla ilgili olan özel niteliklerdir. Bunların yanı sıra bankanın tüm personellerinde aradığı ortak birkaç özellik bulunmaktadır. Bunlar:

 • Katılım Bankacılığı sektöründe çalışmaya istekli olmak,
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak ve takım içerisinde başarılı olmak,
 • İletişim becerisi ve ikna becerisi kuvvetli olmak,
 • Başarı odaklı olmak,
 • Analitik düşünebiliyor olmak,
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
 • Bankacılık sektöründe, özellikle de Katılım Bankacılığı sektöründe deneyim sahibi olmak.

Bu özellikler, bir Kuveyt Türk Katılım Bankası personelinin taşıması gereken genel özelliklerdir.

Kuveyt Türk’te Kariyer Koçluğu

Kuveyt Türk Kariyer Temsilciliği, bu bankada çalışacak olan her bir personelin kariyer koçları eşliğinde işinde gelişmesi, ilerlemesi ve başarılı olması için çalışan temsilciliktir. Kariyer koçları, çalışanların yetkinliklerine ve ilgi alanlarına göre hangi pozisyonda çalışmaları gerektiğini ve çalıştığı pozisyonda ilerlemek için neler yapabileceğini belirler ve bunun için çalışır, çalışanı yönlendirir.

Ayrıca ‘Arkadaşım İK’ uygulaması ile Kariyer Temsilcileri çalışanların hem profesyonel hem de sosyal hayatlarını onların ilgi alanları ve yetkinliklerine göre desteklerler. Bu uygulama ile ayrıca çalışanların kişisel gelişimleri de desteklenir.

Kuveyt Türk Yurtdışı Kariyer Fırsatları

Kuveyt Türk Yurtdışı Kariyer imkânları, çalışanların yurtiçinin yanı sıra yurtdışında da kariyerlerini ilerletmelerine imkân sağlar. Kuveyt Türk iş ilanları gibi yurtdışındaki kariyer fırsatları da kişinin ilgi alanlarına, yeteneklerine ve pozisyonlarındaki kuvvetlerine göre çalışanlara ilerleme fırsatı sağlar.

Kuveyt Türk Katılım Bankası yalnızca Türkiye’de değil, yurtdışında bazı yerlerde de finansal hizmet sunmaktadır. Banka, yurtdışındaki şubelerinde de Türk personeller çalıştırmakta, hatta gün geçtikçe Türk çalışan sayısını da arttırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Personel Alımı Yeni Alımlar Başladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı