PARA-PİYASA

Sıfır KM Sahibinden Peşinatsız Senetle Araba Bütün İller

Peşinatsız, kredi kartsız senetle araba almak günümüzde bir hayli kullanılan ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. Bankalardan kredi almanın zorlaştığı dönemler sebebi ile senet ile yapılan araba alımları hız kazanmış ve tercih edilebilirliği artmıştır. Birçok oto galeri sıfır ve ikinci el araçların satışı sırasında müşterilerine senet ile ödeme seçeneğini de sunmaktadır. Peşinatsız senetle araba satışı yapan oto galerilerin ve araç sahiplerinin sayısı 2018 yılında artış göstermiştir.

Peşinatsız Senet ile Araba Almak

Peşinatsız senetle araba sahibinden ve oto galerilerden olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çoğunlukla ikinci el araçların satışı sırasında senet ile ödeme kabul edilmektedir. Ancak bazı oto galeriler sıfır araçlar için de senet uygulamasını sunmaktadır. Peşinatsız senet ile araba almak isteyen kişiler birçok şehirde yer alan senet ile ödeme yapılan oto galeriler aracılığı ile araç sahibi olabilmektedir. Bankalardan kredi alamayan ya da almak istemeyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Senet ile alınan araçların ödemesi banka kredisi gibi yapılmaktadır ve belirlenen miktar her ay satın alınan kuruma ödenmektedir.

Peşinatsız Taksitle Araba

Hiç peşinatsız taksitle 2. El araba almak isteyen kişilerin başvurduğu birçok oto galeri ve internet sitesi bulunmaktadır. Peşinatsız taksitle araba veren oto galerilerin başında Wowwo gelmektedir. Wowwo sıklıkla tercih edilen bir ikinci el araç satış sitesidir ve aracı yerinde görme, test sürüşü, hasar kontrolü gibi sunduğu ekstra seçenekler ile güvenle tercih edilmektedir. Wowwo’nun sitesinde yer alan birçok araca kategoriler ile ulaşabilir ve kararsız kaldığınız araçların kıyaslamasını yapabilirsiniz. Özellikle ikinci el araçların satışını üstlenen Wowwo, günümüzde birçok müşteri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Wowwo sadece ikinci el araç satışı yapmak ile kalmaz aynı zamanda yine senet ile telefon ve motor satışı da yapar. Wowwo’nun resmi sitesi üzerinden almak istediğiniz araca hızlı bir şekilde ulaşabilir ve pazarlık yapabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araç Veren İller

Peşinatsız ve senede taksit yapan birçok oto galeri ve araç sahibi bulunmaktadır. Peşinatsız senetle araba İzmir başta olmak üzere Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde satılmaktadır. Ancak bu şehirlerin yanı sıra; Adana, Mersin, Hatay ve Urfa gibi illerde de senetli araba satışı gerçekleştirilmektedir. Bursa ve Antalya şehirlerinde de senet ile araba satışı yapan birçok oto galeri bulunmaktadır.

Peşinatsız Senetle Araba - Sıfır KM Sahibinden Peşinatsız Senetle Araba Bütün İller

Sahibinden.com ile Peşinatsız Senetle Araba

Sahibinden.com üzerinden istenilen araca peşinatsız, senetli, kredi kartına taksitli olmak üzere birçok seçenek ile ulaşılabilmektedir. Sahibinden.com’da yer alan araçlar bir oto galeriye ait olabileceği gibi bireysel satış gerçekleştiriliyor da olabilir. Sahibinden.com adresinden peşinatsız senetle araç alımı yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Site üzerinde yer alan kategoriler ile miktar, sıfır ya da ikinci el, araç türü, modeli, rengi gibi birçok seçeneği değiştirerek arama yapabilirsiniz. Sitede yer alan filtre seçenekleri ve kıyaslama ile istenilen araca ulaşmak çok daha hızlı bir hale gelmektedir.

Peşinatsız Senetle Araba 2020

Peşinatsız araba satan yerler 2020 yılında da senet ile araç satmaya devam etmektedir. Peşinatsız araba satışı yapılan birçok oto galeri ve bireysel satıcı bulunmaktadır. Senet ile alım yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Özellikle senede girilen miktar ve ödeme yapılacak kurum büyük bir önem arz etmektedir. Peşinatsız araba satışı 2020 yılında artış gösteren vergiler sebebi ile de ikinci el araçlar için yoğunlaştırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Asgari Ücret İle Ev Hanımlarına Emeklilik 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı