Şekerbank

Şekerbank Kredi Başvurusu Anında

Şekerbank kredi hizmeti, Şekerbank müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilen bankacılık hizmetlerinden biridir. Günümüzde vatandaşların bankaların kredi seçeneklerine olan yönelimi artmaktadır. Bu nedenle bankalar sahip oldukları kredi seçeneklerini arttırarak daha kaliteli hizmet verme uğraşı içerisine girmişlerdir. Şekerbank’ın müşterilerine sağladığı kredi seçenekleri, vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen kredi seçeneklerinin başında gelmektedir. Bir kurumun, kredi seçme görevi kapsamında tercih edilebilir hale gelmesi üzerinde birçok parametre etkilidir. Bunlar, bankanın bugüne kadar vatandaş üzerinde sağladığı güvenilirlik ve kredilerin ödenmesi konusunda vatandaşa sağlanan esnek ödeme koşullarıdır. Vatandaşlar, piyasada bulunan tüm bankalardaki ödeme seçeneklerini karşılaştırarak, kendisi için uygun kredi seçeneğinde karar kılar. Bu nedenle bir vatandaşın kredi başvurusunda bulunmadan önce yapması gereken sahip olmak istediği kredi türünü belirleyerek ilgili bankanın bu alanda aradığı kriterleri öğrenmektir.

Şekerbank Kredileri

Şekerbank, Türkiye Cumhuriyetinde faaliyet gösteren diğer bankalara göre çok daha fazla kredi seçeneğine sahiptir. Bu geniş kredi yelpazesi, müşterilerin Şekerbank’ı tercih etmesindeki en önemli kriter olmaktadır. Bireysel ihtiyaçlarınız için veya sahip olduğunuz işletmedeki masraflar için Şekerbank’ın kredi seçeneklerini kullanabilirsiniz Günün her saati veya ihtiyacınız olduğu her an kredi seçeneklerinden yararlanabilmek mümkündür. Bunun için yapmamız gereken tek şey, Yeni bir krediye ihtiyacınız olduğunu bankaya bildirmektir.

Şekerbank Kredi Seçenekleri Nelerdir?

Şekerbank’ın her ihtiyaca yönelik kredi seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle her ekonomik ve sosyal statüye sahip olan birey, Şekerbank’ın kredi seçenekleri arasından kendine uygun bir kredi bulabilir. Bu krediler:

 • Bireysel kredi,
 • Tarım kredileri
 • Esnaf ve işletme kredileri
 • KOBİ kredileri
 • Kurumsal krediler

Olmak olarak kategorize edilmiştir. Kredilerden, kendilerine uygun olan seçeneği belirleyen vatandaşlar, ilgili başvuruyu yaparak, kısa sürede ihtiyacı olan krediye kavuşabilir. Bu krediler, başlıca:

 • İhtiyaç kredisi
 • Ekokredi
 • Ekokredi yalıtım
 • Konut kredisinin
 • Taşıt Kredilerin
 • Kredili mevduat hesabı,
 • Taksitli tarım kredisi
 • Rotatif kredi,
 • Teminatlı krediler
 • Hayvancılık yatırım kredileri,
 • traktör ve ekipman kredileri
 • Nakit krediler,
 • Gayri nakit krediler

Bu kredi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Şekerbank internet sitesinden krediler bölümünü tıklayarak, spesifik olarak her kredi hakkında bilgi edinebilir. Bunun dışında internet veya telefon bankacılığı sayesinde müşteri hizmetleri de görüşerek, Şekerbank’ın Kredi seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Her kredi türü için istenen başvuru belgeleri, farklılık göstermektedir. Bu nedenle başvuruda bulunmadan önce tercih edeceğiniz kredi seçeneği için banka tarafından talep edilen belgeleri öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için Şekerbank’ın internet sitesinden veya Şekerbank’ın müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında talep edilen belgeleri temin ettikten sonra yapacağınız başvuru için 3 seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunların ilki, Şekerbank internet sitesinden internet bankacılığı aracılığı ile yapacağız online başvurudur. İnternet üzerinden yapacağı başvuruyu dakikalar içinde tamamlayarak, çok kısa bir sürede, bankaya iletebilirsiniz. Bu sayede son derece pratik ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan krediyi temin etme imkânı elde edersiniz. Bunun onun dışında telefon bankacılığı ile de aynı hız ve kolaylıkla kredi başvurusunda bulunma imkânı elde edersiniz, Telefon bankacılığı ile yapacağınız kredi başvurusunda, müşteri hizmetleri numarası olan 0852 122 78 78 numaralı Çağrı Merkezini aramanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey, kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi müşteri temsilcisine belirtmektir. Son olarak Şekerbank kredi seçeneklerinden yararlanmak için kullanabileceğiniz başvuru yöntemi, Şekerbank şubelerini ziyaret etmektir. Şekerbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi söylediniz takdirde kredi başvurunuz kısa sürede tamamlanacaktır. Tüm bu yöntemler sayesinde, krediye başvurunuzu gerçekleştirerek, kısa sürede ihtiyacını olan krediye sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank İnternet Bankacılığı 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı