TEB

TEB Bankası Kredi Kartı Başvurusu Sonuç Sorgulama 2020

Müşterilerine diğer pek çok konuda kolaylık sağlayan TEB kredi kartı başvurusunda da müşterileri için çeşitli alternatifler sunuyor. TEB internet sitesinde internet şubesi aracılığıyla gereken bilgiler doldurulduktan sonra kolayca başvuruda bulunulabileceği gibi, CEPTETEB internet şubesi de, kredi kartı başvurusu için müşterilerin hizmetine sunuluyor. Dilenirse 0850 222 09 29 numaraları tuşlanarak CEPTETEB Destek Hizmetinden yararlanılabileceği gibi, 0850 200 0 666 numaralı TEB Pratik Bankacılık sayesinde de kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. Mesaj yoluyla TEB Kredi Kartı başvurusu, yalnızca TEB Yıldız Priority Kart hizmeti için verilmekte olup, diğer TEB kredi kartları için SMS yoluyla bir başvuru yolu bulunmamaktadır.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Sonuç Sorgulama

TEB Kredi Kartı başvurusunun nasıl sonuçlandığını ya da başvurusunun hangi aşamada olduğunu merak eden müşteriler TEB İnternet Şubesindeki Başvurum Nerede bölümüne giderek istenen bilgileri doldurduktan sonra kredi kartı başvurularının hangi aşamada olduğunu, olumsuz değerlendirilip değerlendirilmediğini öğrenebilirler.

TEB Kredi Kartları

TEB Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşteriler, TEB Kredi Kartı dünyasından kendilerine uygun olan diledikleri kredi kartını seçebilirler.

TEB Kredi Kartları İle Neler Yapılabilir

Farklı özelliklere ve avantajlara sahip TEB Kredi Kartları ve kampanyaları şunlardır:

  • TEB Bonus Kart: TEB Bonus özelliklerinin hepsini barındıran TEB Bonus Kartla alışverişlerinizde bonus kazanır, anlaşmalı noktalarda yaptığınız alışverişlerinizde bu bonusları harcayabilirsiniz.
  • TEB She Kart: Tüm giyim, kozmetik ve çocuk giyimi alışverişlerinde 200 TL üzerindeki alışverişlerde %5 ekstra bonus hediyesi veren TEB She Kartla sağlık, cilt bakımı ve kuaför harcamalarında da 3 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Bir ay içinde %5 ekstra bonus aracılığıyla biriktirilebilecek maksimum bonus miktarı 100 TL’dir. Bu bonuslar karta tanımlandıktan sonra 15 gün içinde kullanılmalıdır. Sahip olduğunuz bonusları seyahat hizmetlerinde kullanmak için TEB Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz.
  • TEB Yıldız Priority Kart: Bir önceki ekstre tutarınızın 2.000 TL üstünde olması şartıyla tek seferdeki 150 TL ve üzeri dünyanın her yerindeki restoran harcamalarında %10 ekstra bonus kazanma imkanına sahip olduğunuz TEB Yıldız Priority Kart, bir ayda kazanılabilecek maksimum bonusu 75 TL olarak belirlemiş, karta tanımlanan bu bonusları da 15 gün içinde harcama süresi tanımıştır.

TEB Yıldız Priority Kart, ücretsiz motovale hizmeti de vermektedir. İhtiyacınız olan zamandan 2 saat önce Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçtikten sonra motovale rezervasyon saatinizde aracınızın yanına gelir, aracınızla sizi istediğini lokasyona bıraktıktan sonra ayrılır. TEB Yıldız Priority Kartla biriktirdiğiniz bütün bonusları uçuş mili olarak kullanabilirsiniz. TEB Seyahat Hattı aracılığıyla TEB Yıldız Priority Kartınızı kullanarak yaptığınız tüm seyahat harcamalarının bonusları üçle çarpılır. Son ay eksterinizin 2.000 TL üstü olması şartıyla seçili havalimanlarının seçili loungelerında ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Bir misafirinize de hizmetlerden %50 indirimli yararlanma imkânı tanınır. Seçili havalimanı otoparklarında 100 TL’ye kadar kullandığınız hizmetler %50 indirimli olarak verilir.

  • CEPTETEB Kredi Kartı: Tüm Bonus özelliklerine sahip CEPTETEB Kredi Kartına, müşteri talep ettiği takdirde ekstra özellikler eklenip, müşterinin ihtiyaç duyduğu kampanyalardan yararlanması sağlanabilir. CEPTETEB Kredi Kartı ihtiyaçlara cevap vermesi bakımından esnek olup, Sanal Kart özelliğine de sahiptir.
  • TEB Platinum Kart ve TEB Doktor Platinum Kart; TEB Yıldız Priority Kartın sunduğu pek çok ayrıcalık ve avantajlarla, seçkin TEB müşterilerinin hizmetindedir.
  • TEB Sade Kart: Yıllık kart ücretinin olmadığı TEB Sade Kartı, alışverişlerinizde kullanabilir, günlük nakit çekme limitlerini aşmamak koşuluyla bütün banka ATM’lerinden nakit ihtiyacınız karşılayabilirsiniz.
  • TEB Worldcard: Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde alışverişlerinizde ve nakit para çekmekte kullanabileceğiniz TEB WorldCard’la sahip olduğunuz avans milleri de dünyanın her yerine yaptığınız uçuşlarda kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma başlıklı makalemizde CEPTETEB Destek Hattı, TEB Genel Müdürlüğü İletişim ve TEB Müşteri Hizmetleri ara hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı