TEB

TEB Öğrenci Kredi Kartı (ÜNİVERSİTE)

TEB’in öğrencilere özel kredi kartı ÜniversiTEB Bonus Kart öğrencilere avantajlı ve hesaplı bir kredi kart alternatifi sunuyor. TEB’in yalnızca lisans ve yüksek lisans eğitimi gören üniversiteli müşterilerine odaklanmış olan ÜniversiTEB hizmeti, hesap işletim ücretini ortadan kaldırıyor. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde yapan alışverişlerde bonus kazandıran ÜniversiTEB Bonus Kart, Türkiye’deki alışverişlerinde de müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor.

ÜniversiTEB Bonus Kart Avantajları

  • ÜniversiTEB Bonus Kart’la hafta içi yapılan 50 TL ve alışverişlerde hafta sonu yapılacak sinema veya tiyatro bilet alımında %50’lik bir indirim sağlıyor.
  • Sadece ÜniversiTEB müşterilerine özel kampanya ve iindirimler ÜniversiTEB Bonus Kartlılar’ın hizmetine sunuluyor.
  • Taksitlendirme yapılabilen ÜniversiTEB Bonus Kart, bazı alışverişlerin bedava getirilebilmesi olanağı sağlıyor.
  • Müşterilerinin hayatlarını ve işlemlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Asistans Hizmetleri de ÜniversiTEB müşterileri için mevcut durumdalar.
  • Kart sahibinin ailesi tarafından ÜniversiTEB hesabına yatırılan paralardan havale ücreti alınmıyor. Öğrenci dostu bu sistem, ücretsiz havale işlemini yalnızca 2 ebeveynin yapabilmesiyle sınırlandırılıyor.
  • ÜniversiTEB Bonus Kart sahibi müşteriler 0850 200 0 666 numarasını arayarak istedikleri adrese gönderebilecekleri çiçek, konser bileti ve uçak bileti için herhangi bir gönderim ücreti ödemezler. Çilingir, camcı, çekici hizmetlerini; ihtiyaç duydukları acil durumlarda herhangi bir ücret ödemeden çağırabilirler. Sahip olduğu bonuslarıyla uçak bileti alıp araç kiralayabilir, otel rezervasyonu yaptırabilirler. ÜniversiTEB Bonus Kart sahiplerine bu alışverişlerinde 6 aya kadar taksit imkânı da sağlanmaktadır.

Öğrenciye özel kredi kartı hizmeti veren bankalardan biri olan TEB, yukarıda bahsedilen avantajlardan yararlanabilmek için, özellikle gerektiren durumlar hariç, ÜniversiTEB Bonus Kartı olmayıp ÜniversiTEB bankacılık hizmetlerinden yararlanan öğrenci müşterilerinin de hizmetine sunuyor. Yani ÜniversiTEB Bonus Kart sahibi olmaksızın ÜniversiTEB bankacılık hesabı açtırılabilir.

Nasıl Başvuruda Bulunulur

ÜniversiTEB Bonus Kart başvurusunda bulunabilmek için kefil istenmiyor, yapılan kefilsiz başvurular banka tarafından değerlendirilip uygun görülen başvurulara olumlu dönüş yapılıyor. ÜniversiTEB Bonus Kart sahibi olmak isteyen müşteriler 0850 200 0 666 numarasını tuşlayarak, TEB İnternet Şubesi’nden başvuruda bulunarak ya da kendilerine en yakın TEB Şube’sini ziyaret ederek kart başvurusunda bulunabilmektedirler. Şubeden başvuran müşterilerin imzalamaları istenen sözleşmeyi, internet veya telefon yoluyla başvuruda bulunan müşterilerin kartları kurye tarafından kendilerine ulaştırıldığında doldurulması gerekiyor. Başvuruda bulunabilmek içinse gereken belgeler yalnızca nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenci kimlik kartı. ÜniversiTEB Bonus Kartla yapılan taksitli işlemlerde de müşterilerine bonus kazandıran TEB, yurtta kalıp kart başvurusunda bulunmuş müşterilerinin kartlarını kaldıkları yurda da gönderebiliyor. Yalnızca ilk açılan vadesiz hesaba özel olarak TEB herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başlangıçta TEB tarafından değerlendirilen başvurular için 300 TL ile 400 TL arasında belirlenen ÜniversiTEB Bonus Kart limiti, sonrasındaki borçlar gecikmeden ödendiği taktirde, limit artırım talebiyle arttırılabiliyor. ÜniversiTEB Bonus Kart başvurusu sorgulamak istenirse de İnternet Şubesindeki Başvurum Nerede sekmesinden başvuru durumları kolayca öğrenilebilir.

Diğer TEB Kredi Kartları

Tıpkı ÜniversiTEB Bonus Kart gibi, TEB üniversite öğrencisi olmayan müşterilerine de avantajlarla dolu bir dünya sunuyor. Her müşterisinin farklı ihtiyaçları olduğunun bilincinde olan TEB, bu sebeple oldukça farklı özellikler sunan kredi kartı tekliflerinde bulunuyor.

TEB Bonus Kart tüm alışverişlerde müşterilerine Bonus ayrıcalıkları sunarken; TEB She Kart müşterileri kozmetik, çok giyim, giyim ve sağlık harcamalarında ekstra taksit, bonus ve özel tekliflerden yararlanabiliyor. Özellikle seyahat etmeyi seven müşterileri için TEB Yıldız Priority Kart, havalimanı otoparkı indiriminden bonus millere, restoran harcamalarında ekstra bonusta ücretsiz lounge hizmetine çeşitli avantajlar sunuyor. Bütün avantajları tek kartta birleştirmek isteyen TEB müşterileri içinse CEPTETEB Kredi Kartı, müşterilerinin tercihini bekliyor. Lüks ihtiyaçlara cevap verme arzusundaki TEB Platinum Kart ve TEB Doktor Platinum Kart da, TEB’in önerdiği kredi kartı seçeneklerinden bazıları. Yıllık aidat ödemek istemeyen müşteriler içinse TEB Sade Kart, doğru bir seçim. TEB Worldcard’lar ise dünyanın dört bir yanındaki noktalarda TEB ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen müşterilerini bekliyor.

Bir önceki yazımız olan TEB Satılık Gayrimenkuller Bütün İller başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı