Vakıfbank

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Kampanyalı Kartlar

Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunu kolayca öğrenebildiğiniz gibi Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartlarına da hızlı başvuru yaparak her türlü Vakıfbank avantajlarından yararlanabilmeniz mümkündür. Türkiye Vakıflar Bankası, kredi kartları seçenekleri arasından dilerseniz bireysel dilerseniz ticari kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Türkiye Vakıflar Bankası en çok tercih edilen kredi kartlarından bazıları şunlardır;

 • Vakıfbank Worldcard
 • TarımKart
 • MilPlus
 • Platinum
 • Taraftar Kartlar

Bu kredi kartlarından herhangi birini kullanım türüne göre tercih ettiğiniz takdirde, Türkiye Vakıflar Bankası’nın avantajlı alışveriş imkânlarından yararlanabilirisiniz. Bu kredi kartları anlaşmalı üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerde puan ve taksit imkânları ile alışverişinizi kolaylaştırmaktadır. Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartlarına internet üzerinden, telefon aracılığıyla ya da size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası Kredi Kartları Özellikleri

Türkiye Vakıflar Bankası, müşterilerine sunduğu avantajlı birçok bireysel ya da ticari kredi kartları sayesinde alış verişlerinizi avantaja çevirmeniz mümkündür. Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartlarından bazıları ve özellikleri kısaca şunlardır;

 • Vakıfbank Worlcard: Yurt içi ve yurt dışı alışveriş imkânı sağladığı gibi, anlaşmalı iş yerlerinde puan kazanarak ve uygun taksit seçeneklerinden yararlanarak bu karta anında sahip olabilirsiniz. Vakıfbank Worldcard kredi kartı kapsamında; Gold, Platinum, Sanal ve Vakıfbank Express kart olmak üzere farklı tip kart seçenekleri de mevcuttur.
 • Tarım Kart: Çiftçilere büyük kolaylık sağlayan Vakıfbank Tarım kredi kartı sayesinde istediğiniz tarım ürününü uygun taksitlerle alarak ödemelerinizi hasat zamanlarına kadar erteleyebilme imkanı da sunmaktadır.
 • MilPLus Kredi Kartı: Bu kredi kartı sürekli seyahat yapanlar için vazgeçilmezdir. Yapacağınız alışverişlerden elde edilen puanlar ile uçuş mili kazanarak uçak biletinizi ucuza getirebilirsiniz.
 • Taraftar Kredi Kartı: Türkiye Vakıflar Bankası, tuttuğunuz takımın renklerini ve armasını sizin talepleriniz doğrultusunda kredi kartınıza işlemektedir. Bu sayede yaptığını her harcama sonunda hem takımınıza destek olabilir hem de birçok puan kazanabilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası tarafından büyük avantajlar sunan bu kredi kartları başlıca tercih edilenlerdir. Bunların yanı sıra farklı özellikte daha birçok kredi kartı ile alışverişlerinizi fırsata çevirebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı kampanyaları için Türkiye Vakıflar Bankası resmi internet adresini hemen ziyaret ederek kolay başvuru ve detaylı bilgi elde etmeniz de mümkündür.

Vakıfbank kredi kartı nasıl alınır - Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Kampanyalı Kartlar

Türkiye Vakıflar Bankası Kredi Kartı Başvuru Süreci

Türkiye’de hizmet veren birçok özel ya da devlet bankasından herhangi bir kredi kartı talebinde bulunmak isteyen vatandaşlar için hemen hemen aynı koşullar geçerlidir. Türkiye Vakıfbank kredi kartı nasıl alınır, başvuruyu nerelerden yapabilirsiniz kısaca bahsedecek olursak; şu üç yöntemi kullanarak Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartı başvurusunu kolayca yapabilirsiniz;

 • Türkiye Vakıflar Bankası resmi internet bankacılığı üzerinden Tc kimlik bilgileriniz ve cep telefonu numaranız ile anında başvurusu yapabilirsiniz.
 • Türkiye Vakıflar Bankası şubelerinden başvuru talebinde bulabilir.
 • Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası kredi kartına başvuru yaptıktan sonra Vakıfbank başvuru sonucu ve kredi kartı talep sürecini Türkiye Vakıflar Bankası resmi internet sitesi üzerinden online olarak da takip edebilirsiniz. Size özel Vakıfbank kredi kartı kampanyaları ve kredi kartlarından haberdar olmak için Türkiye Vakıflar Bankası şubeleri ya da resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru aşamasında sizden sadece; Kimlik bilgileriniz, adresiniz, cep telefonu numaranız vb. bilgiler istenmektedir. Bununla beraber kart aidatı olmayan kredi kartları da sizin için tavsiye edilen kartlar arasındadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yapabilmek İçin Sağlanması Gereken Şartlar Nelerdir?

Vakıfbank kredi kartı başvuru koşulları aşağıda belirtilmiştir:

 • Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilmek için 18 yaşın doldurulmuş olması gereklidir.
 • Herhangi bir bankanın kara listesinde bulunulmaması gereklidir.
 • Hali hazırda kredi kartı borcu sahibi olunmamalıdır.
 • Aylık belgelenebilen düzenli bir gelire sahip olunması gereklidir. Bu gelirin sigortalı bir işten geliyor olması zorunlu değildir. Ek gelirler de belgelendirilebilmektedir.
 • Kredi kartı başvurusunda talep edilen limit tutarı da önemlidir. Hiç kimse aylık belgeleyebildiği gelirin 4 katından daha fazla tutarda bir kredi kartı limitine sahip olamamaktadır. Bu tutar bütün kredi kartlarının limitlerinin toplamı baz alınarak belirlenmiştir. Dolayısı ile aylık gelirinin 4 katından daha fazla bir tutarda limit talep edildiğinde başvuru kabul edilmemektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Vakıfbank kredi kartı başvuru evrakları aşağıda sıralanmıştır:

 • Kimlik belgesi talep edilmektedir. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, geçici kimlik belgesi gibi üzerinde T.C. kimlik numarası yer alan belgeler başvurularda kabul edilmektedir.
 • Adres teyidi istenmektedir. Bunun için ikametgah belgesi gereklidir. İkametgah belgeleri muhtarlıklardan alınabilmektedir. Ayrıca ikametgah belgesine alternatif olarak güncel ve ödenmiş bir fatura da gösterilebilmektedir. Bu faturanın isme kayıtlı olması gereklidir.
 • Gelir belgesi gereklidir. İş yeri onaylı gelir belgesi sunulmalıdır. Sigortalı bir işi olmayanlar; kira geliri ile yaşamlarını sürdürüyor iseler kira sözleşmesini, faiz geliri ile hayatlarını idame ettiriyor iseler de faiz geliri elde ettikleri vadeli hesabın hesap cüzdanı sunulmalıdır.

Vakıfbank Ek Kart Başvurusu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Vakıfbank ek kart başvurusu için bilinecekler aşağıdadır:

 • Esas kart üzerinden çıkartılan kartlara ek kart denmektedir. Bu kartların limitleri esas kartın limitinin belirli bir yüzdesi olarak belirlenmektedir.
 • Ek kartın limiti esas kartın limitinden fazla olamamaktadır.
 • Ek kartın limitinin arttırılması gibi durumlar esas kart sahibinin onayının olması gereklidir.
 • Ek kart sahipleri için dönem dönem kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalara göre ek kartlar ile yapılan alışverişlerde belirli tutarlarda Worldpuan kazanılabilmektedir.
 • Bazı ek kartlardan aidat alınabilmektedir. Alınan aidatlar, esas karttan alınan aidatların yarısını geçememektedir.
 • Ek kartın ödemelerinin düzenli yapılmaması durumunda ek kart kullanıma kapatılmaktadır. Ancak buna ek olarak esas kart da kapatılmaktadır.
 • Vakıfbank ek kart ile ona bağlı olan esas kredi kartının numarası ve CVV kodu farklı olduğu için ödemesi de bağımsızdır. Ancak isteğe bağlı olarak hesap kesim tarihlerini aynı tarihlere denk getirip ödemelerini beraber yapmak da mümkündür.

Vakıfbank Ek Kart Başvurusu Hangi Yöntemler İle Yapılabilmektedir?

Vakıfbank ek kart başvurusu için izlenebilecek yöntemler şunlardır:

 • Herhangi bir Vakıfbank şubesine kimlik belgesi ile beraber gidilerek ek kart başvurusu yapılabilmektedir. Esas kart sahibinin bilgileri alınarak ve adına ek kart çıkartılacak kişinin bilgileri de girilerek kart çıkartılmaktadır. Ek kart başvurusunun değerlendirme süresi de esas kartlar ile aynıdır. Kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir ve sonrasında sonuç aynı iş günü içerisinde bildirilmektedir.
 • Vakıfbank kredi kartı başvurusu gibi ek kart başvurusu da telefon bankacılığı ile yapılabilmektedir. 0850 222 0 724 numaralı telefonun aranması gereklidir. Sesli yanıt sistemi ile karşılandıktan sonra işlem menüsünden önce 2’nin ve sonra 0’ın tuşlanması gerekmektedir.
 • Telefonun mesaj kısmına EKKART yazdıktan sonra bir boşluk bırakılması ve T.C: kimlik numarasının yazılması, ardından mesajın 5724’e gönderilmesi gereklidir.
 • Dijital bankacılık yöntemleri olan internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden de ek kart başvurusu yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vakıf Bank Pos Destek İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı